Styrotrade je největším výrobcem polystyrenu EPS v České republice a významným dodavatelem komponent pro zateplovací systémy ETICS v celé Evropě. Výrobce nabízí pro kontaktní zateplení fasád pěnový polystyren EPS (styro EPS), nebo novou generaci šedého polystyrenu Styrotherm plus s výrazně lepšími izolačními vlastnostmi. Vychytávkou je produkt "Styro zátka", které se používají pro zakrytí talířových hmoždinek při zapouštěném kotvení do izolačních desek z polystyrenu. Zateplení Styrotrade je s garancí 50 let! Neustálou modernizací výroby, kontrolou a zkoušením získali výrobky styro EPS 100S a styro EPS 150S evropský certifikát stálosti tepelně izolačních vlastností.

Styrotrade je největším výrobcem polystyrenu EPS v České republice a významným dodavatelem komponentů pro zateplovací systémy ETICS v celé Evropě. Výrobce nabízí pro kontaktní zateplení fasád pěnový polystyren EPS (styro EPS), nebo novou generaci šedého polystyrenu Styrotherm plus s výrazně lepšími izolačními vlastnostmi. Vychytávkou je produkt "Styro zátka", které se používají pro zakrytí talířových hmoždinek při zapouštěném kotvení do izolačních desek z polystyrenu. 

Zateplení s garancí 50 let!

Neustálou modernizací výroby, kontrolou a zkoušením získali výrobky styro EPS 100S a styro EPS 150S evropský certifikát stálosti tepelně izolačních vlastností.