V době svého vzniku patřil Dachdecker spol. s r.o. k prvním specializovaným prodejnám tohoto druhu v rámci celé ČR. Prodejní sortiment z počátku tvořily převážně materiály zahraničních výrobců tak, aby bylo splněno první kritérium prodeje, dlouhá životnost a kvalita. V současné době tvoří cca 70 % sortimentu tuzemské výrobky.

Pobočky DACHDECKER najdete v současnosti už na 9 místech v Čechách. Celkem na Vás čeká přes 80 vyškolených odborníků, kteří jsou připraveni Vám pomoci s realizací Vašeho projektu. Ať už se jedná o stavbu zcela nové střechy, anebo jen opravu přístřešku na dřevo.
V prodeji střešních materiálů jsme profesionálové, náš odborně vyškolený personál poskytuje profesionální služby nejen realizačním firmám, na které se specializujeme, ale i koncovým zákazníkům. U nás najdete opravdu vše pro Vaši střechu. Zastupujeme všechny významné výrobce střešních krytin a systémů, v našem sortimentu najdete veškeré druhy střešních krytin, dřevo a tesařské konstrukce, klempířské prvky, střešní okna, izolace, spojovací materiál, ale také fasády, stavební chemii nebo nářadí. Nabízíme Vám kompletní sortiment na jednom místě, což pro Vás znamená jednoznačnou úsporu času i peněz!

SLUŽBY

Poskytujeme širokou nabídku služeb, satelitní zaměření, kalkulace ceny a materiálu, odborné technické poradenství, dopravu zboží, půjčovnu nářadí a strojů. Přebytečný materiál a palety od Vás odkoupíme zpět a rádi Vám doporučíme kvalitní realizační firmy. Prostřednictvím venkovních zástupců zajišťujeme v případě potřeby technické poradenství přímo na střechách. Ve složitějších případech pak za účasti technických zástupců výrobců příslušného materiálu. Úzce spolupracuje s architekty a projektanty již při přípravě jednotlivých projektů na rekonstrukci nebo realizaci významnějších střech. S ohledem na příznivé ceny a kvalitu poskytovaných služeb dodávala naše společnost materiály pro řadu významných nebo historických staveb.

CO BUDE DÁL?

Snahou společnosti DACHDECKER je přizpůsobit svůj sortiment každodenní potřebě našich zákazníků i současným trendům na trhu. Zavádíme a realizujeme stále nové služby, které Vám, našim zákazníkům, pomohou šetřit čas i peníze. Kontaktujte jednu z našich DACHDECKER poboček!

Začátky

Sklad v Sokolově v roce 1999.

Naše společnost působí na trhu se střešními materiály od roku 1991. Tehdy 3. září se otevřel první prodejní sklad DACHDECKER spol. s r.o. v Dolním Rychnově u Sokolova. Sklad vznikl z bývalé garáže pro nákladní auta a společnost tehdy zaměstnávala jen 5 zaměstnanců – ředitele, účetní, obchodní zástupkyni, vedoucí skladu a řidiče.

Mateřská firma

Mateřská firma DEG Alles für das Dach se sídlem v Koblenzi patří v Německu i Evropě k největším specializovaným prodejcům a vlastní 100 % obchodního podílu. DEG má celkem 58 prodejních míst, z toho 2 v Lucembursku a 9 právě u nás v České republice.

Jak šel čas

1991 – vznik DACHDECKER spol. s r.o. a pobočky Dolní Rychnov

1993 – pobočka Chomutov

1999 – vznik společnosti DaCH cz, s.r.o. – spolupráce s PRVNÍ CHODSKOU 

2002 – pobočka Karlovy Vary

2004 – pobočka Kladno

2006 – pobočka Litoměřice

2008 – pobočka Mělník

2011 – pobočka Teplice

2016 – výročí 25 let DACHDECKER

2018 – pobočka Pučery a Valy

2021 – výročí 30 let DACHDECKER