Jsme profíci na střechy!

Naše společnost patří mezi největší dodavatele střech v České republice. Jsme síť specializovaných prodejen střešních materiálů s více než 30letou zkušeností. V době svého vzniku jsme patřili k prvním takovým prodejnám svého druhu v ČR. Přestože se toho od té doby hodně změnilo, náš cíl zůstává stále stejný. A to prodávat kvalitní střechy, které budou sloužit a těšit své majitele po dlouhá léta.

Naše společnost působí na trhu se střešními materiály od roku 1991. Tehdy 3. září se otevřel první prodejní sklad DACHDECKER spol. s r.o. v Dolním Rychnově u Sokolova. Sklad vznikl z bývalé garáže pro nákladní auta a společnost tehdy zaměstnávala jen 5 zaměstnanců – ředitele, účetní, obchodní zástupkyni, vedoucí skladu a řidiče. To už samozřejmě není dávno pravda. Pobočky DACHDECKER najdete v současnosti už na 9 místech v Čechách, a přeci ta v Dolním Rychnově funguje dodnes, přestože lehce změnila lokaci.

Pobočka Dolní Rychnov tehdy a dnes

Sklad v Sokolově v roce 1999.
Dachdecker pobočka Sokolov - střechy, okapy, půjčovna nářadí, stavební dřevo, stavebniny

Pobočky a sortiment

Na našich 9 pobočkách na Vás čeká celkem přes 80 vyškolených odborníků, kteří jsou připraveni Vám pomoci s realizací Vašeho projektu. Ať už se jedná o stavbu zcela nové střechy, anebo jen opravu přístřešku na dřevo. Žádný projekt není malý.

V prodeji střešních materiálů jsme profesionálové, náš odborně vyškolený personál poskytuje profesionální služby nejen realizačním firmám, na které se specializujeme, ale i koncovým zákazníkům.

Vše pro Vaši střechu

U nás najdete opravdu vše pro Vaši střechu. Zastupujeme všechny významné výrobce střešních krytin, systémů, doplňků – zkrátka všeho, co na střechu budete potřebovat. V našem sortimentu tak najdete veškeré druhy střešních krytin, dřevo a tesařské konstrukce, klempířské prvky, střešní okna, izolace, spojovací materiál, ale také fasády, stavební chemii nebo nářadí. Nabízíme Vám kompletní sortiment na jednom místě, což pro Vás znamená jednoznačnou úsporu času i peněz!

Nejsme jen obchodníci

Neprodáváme pouze materiál. Poskytujeme komplexní služby. Jsme velice pro-zákaznicky orientovaní a naším cílem je zjistit co možná nejvíce informací o Vašich projektech, abychom Vám mohli pomoci najít to nejlepší řešení.

Nabízíme široké spektrum služeb:

  • satelitní zaměření střechy
  • kalkulace ceny a materiálu
  • odborné technické poradenství
  • dopravu zboží
  • klempířské dílny
  • půjčovnu nářadí a strojů

Prostřednictvím venkovních zástupců zajišťujeme v případě potřeby technické poradenství přímo na střechách. Ve složitějších případech pak i za účasti technických zástupců výrobců příslušného materiálu.

Rádi Vám doporučíme kvalitní realizační firmy, z nichž je celá řada členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR. Dle této známky kvality, která je udělována jen prověřeným členům Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů, je možno rozpoznat kvalitní klempířské, pokrývačské a tesařské firmy. S Cechem rádi spolupracujeme, nejen proto, že se podílí na organizování řady projektů a podporuje uvádění novinek na českém trhu. Na všech našich pobočkách DACHDECKER můžete nahlédnout do publikací Cechu KPT ČR.

Obě publikace…

  • Pravidla pro navrhování a provádění střech
  • Pravidla pro navrhování a provádění klempířských konstrukcí

…je možné zakoupit na našich pobočkách.

 

Pravidla pro navrhování a provádění střech
Koláž CECHU KPT
Pravidla pro navrhování a provádění klempířských konstrukcí

Úzce spolupracuje také s architekty a projektanty již při přípravě jednotlivých projektů na rekonstrukci nebo realizace významnějších střech. S ohledem na příznivé ceny a kvalitu poskytovaných služeb dodávala naše společnost materiály pro řadu významných nebo historických staveb.

Mateřská firma

Nejsme v tom sami. Máme v zádech velkou oporu. Mateřská firma DEG Alles für das Dach se sídlem v Koblenzi patří v Německu i Evropě k největším specializovaným prodejcům a vlastní 100 % obchodního podílu. DEG má celkem 58 prodejních míst, z toho 2 v Lucembursku a 9 právě u nás v České republice.

Sklad DEG v Koblenzi
Logo DEG Alles fur das Dach
DEG Koblenz

Jak šel čas

1991 – vznik DACHDECKER spol. s r.o. a pobočky Dolní Rychnov

1993 – pobočka Chomutov

1999 – vznik společnosti DaCH cz, s.r.o. – spolupráce s PRVNÍ CHODSKOU 

2001 – výročí 10 let DACHDECKER

2002 – pobočka Karlovy Vary

2004 – pobočka Kladno

2006 – pobočka Litoměřice

2008 – pobočka Mělník

2011 – výročí 20 let DACHDECKER

2011 – pobočka Teplice

2016 – výročí 25 let DACHDECKER

2018 – pobočka Pučery a Valy

2021 – výročí 30 let DACHDECKER

Oslava 30 let DACHDECKER

Oslava 30 let vstup
30 let erb
Oslava 30 let turnaj

Co bude dál?

Snahou společnosti DACHDECKER je přizpůsobit svůj sortiment každodenní potřebě našich zákazníků i současným trendům na trhu. Stejně tak jako trh, tak i my se neustále vyvíjíme, vzděláváme a posouváme vpřed. Zavádíme a realizujeme stále nové služby, které Vám, našim zákazníkům, pomohou šetřit čas i peníze. Sledujeme nejnovější vychytávky, inovativní materiály a systémy a přinášíme je přímo k Vám na střechu Vašich domovů.

Chcete střechu? Kontaktujte jednu z našich DACHDECKER poboček!

KONTAKTOVAT DACHDECKER