Střešní okna Roto

Firmu Roto-Frank založil v roce 1935 technik a vynálezce Wilhelm Frank ve Stuttgartu. V současnosti disponuje výrobními závody a obchodními pobočkami po celém světě. Vyrábí stavební elementy - střešní okna, solární systémy, půdní schody, jakož i stavební kování pro okna a dveře v nejvyšší kvalitě.

Historie - více než 75 let zkušeností a dobrých nápadů

Díky svým nápadům, jako bylo první průmyslově vyrobené otočně kyvné okenní kování v roce 1935, se zakladatel podniku Wilhelm Frank stal průkopníkem. O 30 let a mnoho patentů a inovací později, položil další milník díky první konstrukci výklopného střešního okna.

Dnes patří Roto Frank Dachsystem-Technologie se svými 1400 pracovníky v Evropě, a jako samostatná jednotka v rámci skupiny Roto, k předním výrobcům střešních oken, střešních výlezů a půdních schodů.  

Použitím zateplovacích bloků stanovila firma nová měřítka na kvalitu, energetickou spotřebu a ekologii. Střešní okna Roto jsou vhodná pro provětrávání a prosvětlení vysokých místností, jsou ideální do sestav a provedení z plastových profilů jsou vhodné do vlhkých prostor.

Pět důvodů pro Roto

  1. Kvalita produktu
  2. Energetická účinnost
  3. Záruční podmínky
  4. Pohodlí
  5. Bezpečnost