Knauf Insulation je jednou z největších společností v izolačních materiálech a má více než 30letou historii! Jejich materiály dokáží zateplit prakticky celý dům, nebo průmyslový objekt. V sortimentu naleznete izolace pro kontaktní fasádu, šikmou i plochou střechu a interiérové příčky. Výrobní závod a sklad v Krupce u Teplic je jednej z nejmodernějších v Evropě, pro český trh to znamená nejrychlejší možné dodání. Zároveň je však ve společnosti kladen velký důraz na ekologii a životní prostředí. Jasným důkazem je řada ECOSE, která je zcela bez formaldehydu a umělých barviv!

Knauf Insulation je jednou z největších společností v izolačních materiálech a má více než 30letou historii! Jejich materiály dokáží zateplit prakticky celý dům, nebo průmyslový objekt. Výrobní závod a sklad v Krupce u Teplic je jednej z nejmodernějších v Evropě. Zároveň je však ve společnosti kladen velký důraz na ekologii a životní prostředí. Jasným důkazem je řada ECOSE která je zcela bez formaldehydu a umělých barviv!

Jaké výrobky lze použít na fasádu?

Firma nabízí několik produktů na fasádu, vždy se jedná o izolační desky s různými rozměry. Tyto desky jsou z kamenné vlny a jsou buď jednoduché nebo se silikátovým nástřikem.
Tento nástřik se provádí na jednu, nebo obě strany a výrazně šetří čas při aplikaci a jelikož se před jeho nanesením nemusí stěrkovat (zastírat) snižuje se spotřeba lepidla. Povrch má vyšší přidržnost.