Dakea

Střešní okna Dakea 

Dakea je součástí portfolia společnosti ALTAERRA Kft, zkušenosti a know-how získané během 60 let, stejně tak nové návrhy a vylepšení již zavedených standardů, zajišťují plnou spokojenost po dobu nejméně 20 let. Platíte za kvalitu, ne za reklamu! S Dakea platíte pouze kvalitní výrobek s nejdelší zárukou na současném trhu střešních oken.

Dakea je nová značka portfolia společnosti ALTAERRA Kft, ta je v soukromém vlastnictví dánské skupiny VKR Holdings. Střešní okna Dakea je značka, která je výrobcem inovovaných střešních oken a okenních doplňků již po dobu 60 let, stejně tak se zabývá novými návrhy a vylepšeními již zavedených standardů. Dakea myslí jak na koncového zákazníka, tak na realizační firmy a má spoustu výhod pro každého!

Next 20 Guarantee

záruka po dobu 20 let! Užívejte si bezstarostně klidu domova!
Záruka se vztahuje na kování, zasklení a rám střešního okna!

Popis produktových řad

Dakea Control je světlík pro větrání a osvětlení nevytápěných prostor, jako jsou sklady nebo garáže.

Dakea Good Je cenově dostupné, přesto vysoce kvalitní střešní okno, určené pro nízkorozpočtové projekty. Okna Dakea Good s úzkým dřevěným rámem vypadá při pohledu zevnitř odlehčené, je vybaveno větrací klapkou a rukojetí se dvěmi polohami.

Dakea Better je klasické střešní okno se středovým závěsem s vynikajícími energetickými vlastnostmi a zvýšenou pevností.

Dakea Better PVC jsou vyrobena z bezešvého PVC, které lze snadno čistit, jsou výbornou volbou pro kuchyně a koupelny, kde se hromadí nečistoty a vlhkost hraje důležitou roli.

Dakea Best jsou okna s horním závěsem, která se vyznačují vynikající kvalitou a energetickými vlastnostmi! Horní závěs poskytuje maximální okenní plochu, obsahují vrstvu laku, tvrzené vnější sklo a rám o větší tloušťce pro vyšší odolnost.