S létem přišlo kromě prázdnin a dlouhých dní plných koupání a grilování, také pořádné horko. Na koupališti jsou možná parné dny fajn, ale doma nás dokáží pořádně potrápit. VELUX však nabízí řešení a nyní dokonce za zvýhodněné ceny.

Banner lehká venkovní roleta VELUX

Účinná ochrana před teplem a úplné zatemnění

Trápí vás doma horko? Pořiďte si na střešní okno lehkou venkovní roletu na solární pohon, která udrží v místnosti příjemné klima a navíc ji i zatemní. Elegantní roleta v moderním subtilním designu má pohodlné dálkové ovládání, které funguje i přes mobilní aplikaci. Motor je poháněn energií ze slunce, takže nepotřebuje přívod elektřiny, a montáž je velmi snadná a rychlá.

Materiál

Venkovní rolety VELUX jsou vyrobeny z velmi odolného lakovaného hliníku. Jsou na nich prováděny přísné testy v těch nejextrémnějších podmínkách, aby mohlo být zaručeno, že budou bez problémů fungovat dlouhá léta – bez ohledu na to, jaké přírodní vlivy na ně působí. 

Venkovní rolety VELUX se pohybují v bočních vodicích lištách, které jsou také vyrobeny z lakovaného hliníku, a dodáváme je s vrchním krytem.

Lehká venkovní roleta Velux v interiéru ložnice

Dálkové ovládání a solární pohon

Lehká venkovní roleta nabízí komfortní dálkové ovládání na solární pohon. Předem spárovaný jednoduchý nástěnný ovladač usnadňuje instalaci i následné ovládání.

Pro ještě větší komfort můžete roletu zapojit do systému VELUX ACTIVE with NETATMO. Chytré senzory vnitřního prostředí neustále monitorují vnitřní teplotu, vlhkost a úroveň CO2  a podle naměřených údajů otevírají nebo zavírají střešní okna, rolety a žaluzie zcela automaticky.

Technické informace

  • Doporučený sklon střechy pro instalaci 15–90°
  • Kompatibilní také se střešními okny předchozí generace*
  • Napájení solárními články zabudovanými v horní části
  • Komunikace na platformě io-homecontrol®
  • Kompatibilní s VELUX ACTIVE with NETATMO
  • Kompatibilní s Apple HomeKit

*Instalace na střešní okna předchozí generace (např. GGL 306) vyžaduje adaptér ZOZ 238.

Nyní lehkou venkovní roletu VELUX koupíte o čtvrtinu levněji a díky 2denní dodací lhůtě si už brzo můžete doma užívat příjemný chládek.