Velux

Nabídka Velux jaro 2019

Střešní okna VELUX jsou celosvětově známou značkou s více než šedesátiletou tradicí. Přestože prodává své výrobky po celém světě, jejich podnikání je založeno především na dobré znalosti místních podmínek. Společnost VELUX byla v České republice založena v roce 1990 a od té doby je také na českém trhu k dispozici široké spektrum jejich výrobků.

Sortiment značky Velux představuje systém střešních oken, montážních a zastiňovacích doplňků. Jejich soulad je zárukou snadného nákupu, montáže, údržby, servisu a dlouhé živnotnosti. Velux poskytuje prodlouženou 10 letou záruku, a to v případě, že jsou střešní okna Velux nainstalována s originálním lemováním a montážní sadou BDX.

Se systémem VELUX si můžete opravdu užívat pohodlí vašeho domova a zároveň sledovat proměny přírody a počasí venku za okny. Unikátní ventilační klapka umožňuje bezpečné větrání, které vám zaručí optimální obytné prostředí. Všechna okna VELUX jsou dodávána s montážním návodem, k výrobkům jsou poskytovány profesionální servisní služby.

Se společností VELUX si můžete dopřát široký výběr oken a doplňků. Možnosti jsou doslova nekonečné. Sortiment splňující příslušné standardy a testy vám s podporou sítě prodejců, kteří úzce spolupracují s vyškolenými montážními firmami, zaručuje vysoce kvalitní řešení za dostupnou cenu.