Krytina SATJAM Taurus Modul je inovací oblíbené maloformátové krytiny Taurus Premium. Zachovává její tvar s výraznou profilací, který z krytiny dělá moderní architektonický prvek a zajišťuje materiálu vysokou pevnost. Dvoumodulový formát – dodávaný k přímé instalaci bez ochranné fólie zrychluje pokládku a garantuje komfort manipulace.

SATJAM Taurus banner

Krytina se vyrábí v provedení z jakostního ocelového plechu s několika variantami povrchových úprav (nově také GreenCoat® Crown BT), nebo z kvalitního norského hliníku (nově také strukturovaný povrch AluMat® Stucco). Nejdůležitější změnou je však výrazné zkrácení dodacích lhůt, a to díky instalaci výkonnější výrobní linky v závodě Ostrava. Odtud je krytina bezpečně doručována na paletách, chráněná před poškozením polystyrénovými tvarovkami.

Realizace SATJAM Taurus Modul ocel
Realizace SATJAM Taurus Modul ocel zblízka
Realizace SATJAM Taurus Modul ocel detail

Proč právě střešní krytina SATJAM Taurus Modul?

  • Tvar krytiny
  • Formát krytiny
  • Montáž krytiny
  • Povrchové úpravy a barvy

TVAR KRYTINY

Výrazná profilace dělá z této krytiny nepřehlédnutelnou dominantu stavby. Nezanedbatelným přínosem této výrazné profilace je i vysoká pevnost krytiny.

FORMÁT KRYTINY

Krytina je dodávána v dvoumodulových šablonách. Toto řešení usnadňuje manipulaci, snižuje náklady na přepravu a je zárukou nízké odpadovosti při realizaci. Dokonalé balení výrobku zajišťuje snížení rizika poškození krytiny během transportu a manipulace na stavbě.

MONTÁŽ KRYTINY

Samotná montáž krytiny má jen málo odlišností oproti montáži klasických velkoformátových krytin. 

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A BARVY

Krytina je dodávána v povrchové úpravě Alumat v kategorii Excelent, Satpur 50 a Purmat® 50 v kategorii Extra a hrubozrnný mat v kategorii Efekt. Tyto vysoce jakostní kategorie povrchových úprav jsou zárukou vysoké mechanické odolnosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům a UV záření. Díky své tvrdosti jsou tyto povrchové úpravy extrémně odolné proti poškrábání při montáži a užívání. 

Satjam Taurus modul hliník realizace
Satjam Taurus modul hliník realizace zblízka
Satjam Taurus modul hliník realizace detail

SATJAM Taurus Extra program

SATJAM Taurus Extra program je určen pro klempíře a pokrývače, kteří mohou za nákup střešní krytiny SATJAM Taurus Modul získat oblečení značky SNICKERS.

Od srpna 2022 je spuštěn SATJAM Taurus Extra program, jedná se o odměnu určenou pro klempíře a pokrývače za nákup krytiny SATJAM Taurus Modul.

Princip je takový, že za každých zakoupených 200 ks krytiny Taurus Modul (v jedné zakázce) nalezne klempíř/pokrývač na paletě přilepený unikátní kupón a za dva tyto kupóny bude mít nárok na jeden kus oblíbeného značkového oblečení SNICKERS.

VÍCE INFORMACÍ