Satjam

Je český výrobce plechových krytin a fasádního opláštění SATJAM z Ostravy a vyznačuje se velice příznivými cenami, ale zároveň vysokou kvalitou zpracování i materiálu. Satjam dodává jak krytiny velkoformátové v pásech do délky 6 m, tak maloformátové, které lze dělit po jednotlivých šablonách. Povrch krytin může být hladký lesklý, strukurovaný, nebo hrubý s minerálním posypem. Určitě Vás také zaujme široká nabídka nabízených barev. Zde stojí za zmínku hlavně neobvyklé barvy jako např: měděná, žlutá, písková a nebo slonová kost. Z fasádního opláštění najdete v nabídce trapézy, stěnové kazety, panely i konstrukční profily. Satjam na své výrobky poskytuje záruku na trvanlivost povrchové úpravy až 15 let a na funkčnost střešního pláště až 40 let v závislosti na typu krytiny.

Český výrobce plechových krytin SATJAM z Ostravy se vyznačuje velice příznívými cenami ale jeho výrobky přitom mají vysokou kvalitu zpracování i použitého materiálu, jasným důkazem je získání ocenění CZECH MADE z roku 2004. Firma ale vznikla již v roce 1995, s výrobou krytin má tedy bohaté zkušenosti.

Satjam dodává jak krytiny velkoformátové v pásech do délky 6m, tak maloformátové, které lze dělit po jednotlivých šablonách, ty pak mají rozměr 1020×450mm. 

Povrch krytin může být hladký lesklý, strukurovaný, nebo hrubý s minerálním posypem. Určitě Vás také zaujme široká nabídka nabízených barev. Zde stojí za zmínku hlavně neobvyklé barvy jako např: měděná, žlutá, písková a nebo slonová kost.

Záruka SATJAM:

Podle typu krytiny poskytuje Satjam na své výrobky záruku

  • Trvanlivost povrchové úpravy: 10–15 let
  • Funkčnost střešního pláště 15–40 let

Záleží tedy jen na Vás, jak kvalitní krytinu si vyberete a jak dlouhou záruku získáte.