Ocelová střešní krytina

Střešní krytina z ocelového plechu má řadu výhod. Je lehká, odolná a cenově opravdu dostupná.
U novostaveb umožňuje jednodušší konstrukci krovu, u rekonstrukcí střech zase dovolí ponechat krov původní. Protože se ocel dobře tvaruje, je v nabídce mnoho rozmanitých designů. Shodně pro všechny ocelové krytiny SATJAM ale platí, že jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů od nejlepších evropských oceláren. A díky moderním povrchovým úpravám je chrání také až 40letá SATJAM Záruka Plus.

Hliníková střešní krytina

Hliník se řadí k prémiovým materiálům, ze kterých lze střešní krytinu vyrobit. Hliníkové střechy SATJAM jsou zhotoveny ze speciální slitiny Alumat, kde je výchozí složka doplněna o hořčík a mangan. Díky tomu je výsledný plech ještě pevnější a také odolnější vůči povětrnostním vlivům. Navíc si můžete zvolit i nevšední povrchovou úpravu Alumat Stucco s jemným reliéfem. Nejenže zajímavě vypadá, ale ještě snižuje hlučnost při dešti. To vše doplňuje až 60letá SATJAM Záruka Plus.

Alumat a Alumat Stuccojsou progresivní a vysoce jakostní materiály v nabídce společnosti SATJAM. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin nejvyšší kvality. Těmito produkty SATJAM vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouhou životností a extrémní odolností.

Z těchto materiálů jsou v současnosti k dispozici krytiny Trend, Roof, Rapid, Grande, Bond Metalic a některé z trapézových plechů.

Hliníková střešní krytina Satjam Trend
Hliníková střešní krytina Satjam Roof
Hliníková střešní krytina Satjam Rapid
Hliníková střešní krytina Satjam Grande
Hliníková střešní krytina Satjam Bond Metalic