Norský hliník i poctivá švédská ocel

Vaše lehká střecha Satjam za nejlepší ceny na trhu

Ocelová střešní krytina

Střešní krytina z ocelového plechu má řadu výhod. Je lehká, odolná a cenově opravdu dostupná.
U novostaveb umožňuje jednodušší konstrukci krovu, u rekonstrukcí střech zase dovolí ponechat krov původní. Protože se ocel dobře tvaruje, je v nabídce mnoho rozmanitých designů. Shodně pro všechny ocelové krytiny SATJAM ale platí, že jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů od nejlepších evropských oceláren. A díky moderním povrchovým úpravám je chrání také až 40letá SATJAM Záruka Plus.

Satjam Trend

Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení a materiálů.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Trend

Satjam Trapez

Trapézové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku. Dále mohou být opařeny některým typem lakované povrchové úpravy. Široká škála barev a typů povrchových úprav poskytuje společně s barvami na objednávku velký prostor pro nejrůznější architektonická řešení - střechy, fasády, interiéry.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Trapez

Satjam Roof

Moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Roof

Satjam Grande

Moderní, lehká a s univerzálním využitím. Taková je střešní krytina SATJAM Grande. Pro vzhled této střešní krytiny je charakteristickým znakem mohutný oblouk. Zejména díky tomuto tvaru si získává stále vyšší popularitu. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou „románskou tašku“.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Grande

Satjam Arad

Nová moderní maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a satmat hrubozrnný. Tyto vysoce odolné povrchové úpravy zajišťují nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnost a odolnost proti mechanickému poškození. SATJAM Arad Modul najde využití na střechách s minimálním sklonem 9°.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Arad

Satjam Reno Premium

Moderní maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a satmat hrubozrnný. Tyto vysoce odolné povrchové úpravy zajišťují nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnost a odolnost proti mechanickému poškození. SATJAM Reno Premium lze montovat na střechách s minimálním sklonem 9°.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Reno Premium

Satjam Taurus Premium

Nová moderní maloformátová krytina, vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a hrubozrnný mat PMH 35. Povrchové úpravy v nejvyšších jakostních třídách, výrazný a nepřehlédnutelný design, vysoká kvalita zpracování. Toto jsou základní výhody střešní krytiny SATJAM Taurus Premium, která má ambice stát se zajímavým architektonickým prvkem vaší střechy.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Taurus Premium

Satjam Šindel

Střešní krytina SATJAM Šindel je novinkou v naší nabídce, kterou jsme reagovali na stále populárnější trend výstavby dřevostaveb a srubových staveb, odpovídajících svým vzhledem regionální horské a podhorské architektuře. Nová maloformátová střešní krytina je vyrobena z vysoce jakostního pozinkovaného ocelového plechu s výjimečnými povrchovými úpravami Satpur a Purmat®.

Obrázek
Střešní krytina Satjam Šindel

Satjam Rombo Premium

Moderní maloformátová krytina klasického čtvercového tvaru kladené na koso, nabízející alternativu k vlákno-cementovým krytinám. SATJAM Rombo Premium se vyrábí z vysoce jakostního ocelového pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou na bázi matného polyuretanu s označením Purmat® 50 μm nebo levnější alternativa hrubozrnný satmat 35 μm. Tři nabízené rozměrové řady krytiny jsou zárukou toho, že lze pokrýt každý rozměr i tvar střešního pláště vysoce estetickým způsobem. Konstrukce šablon zajišťuje dokonalou funkčnost i v náročném podhorském a horském prostředí. Pět základních nabízených barev – višňová, hnědá, cihlová, grafitová šedá a černá, jistě uspokojí náročné požadavky uživatelů.

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Rombo Premium

Satjam Rapid

Střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější. SATJAM Rapid se pokládá na laťování nebo na bednění. Při pokládce na bednění je vhodné použít separační folii, nebo rohož. Díky tomu bude zamezeno dotyku krytiny s bedněním a tím zajištěno lepší odvětrání.

 

Obrázek
Střešní krytiny Satjam Rapid

Hliníková střešní krytina

Hliník se řadí k prémiovým materiálům, ze kterých lze střešní krytinu vyrobit. Hliníkové střechy SATJAM jsou zhotoveny ze speciální slitiny Alumat, kde je výchozí složka doplněna o hořčík a mangan. Díky tomu je výsledný plech ještě pevnější a také odolnější vůči povětrnostním vlivům. Navíc si můžete zvolit i nevšední povrchovou úpravu Alumat Stucco s jemným reliéfem. Nejenže zajímavě vypadá, ale ještě snižuje hlučnost při dešti. To vše doplňuje až 60letá SATJAM Záruka Plus.

Alumat a Alumat Stuccojsou progresivní a vysoce jakostní materiály v nabídce společnosti SATJAM. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin nejvyšší kvality. Těmito produkty SATJAM vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouhou životností a extrémní odolností.

Z těchto materiálů jsou v současnosti k dispozici krytiny Trend, Roof, Rapid, Grande, Bond Metalic a některé z trapézových plechů.

Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Trend
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Roof
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Rapid
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Grande
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Bond Metalic