Ocelová střešní krytina

Střešní krytina z ocelového plechu má řadu výhod. Je lehká, odolná a cenově opravdu dostupná.
U novostaveb umožňuje jednodušší konstrukci krovu, u rekonstrukcí střech zase dovolí ponechat krov původní. Protože se ocel dobře tvaruje, je v nabídce mnoho rozmanitých designů. Shodně pro všechny ocelové krytiny SATJAM ale platí, že jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů od nejlepších evropských oceláren. A díky moderním povrchovým úpravám je chrání také až 40letá SATJAM Záruka Plus.

Hliníková střešní krytina

Hliník se řadí k prémiovým materiálům, ze kterých lze střešní krytinu vyrobit. Hliníkové střechy SATJAM jsou zhotoveny ze speciální slitiny Alumat, kde je výchozí složka doplněna o hořčík a mangan. Díky tomu je výsledný plech ještě pevnější a také odolnější vůči povětrnostním vlivům. Navíc si můžete zvolit i nevšední povrchovou úpravu Alumat Stucco s jemným reliéfem. Nejenže zajímavě vypadá, ale ještě snižuje hlučnost při dešti. To vše doplňuje až 60letá SATJAM Záruka Plus.

Alumat a Alumat Stuccojsou progresivní a vysoce jakostní materiály v nabídce společnosti SATJAM. Jedná se o moderní, odolný a estetický materiál pro výrobu střešních krytin nejvyšší kvality. Těmito produkty SATJAM vychází vstříc zákazníkům, kteří požadují vysoce jakostní krytiny s dlouhou životností a extrémní odolností.

Z těchto materiálů jsou v současnosti k dispozici krytiny Trend, Roof, Rapid, Grande, Bond Metalic a některé z trapézových plechů.

Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Trend
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Roof
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Rapid
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Grande
Obrázek
Hliníková střešní krytina Satjam Bond Metalic