Další generace podstřešních membrán - s přesvědčivou životností!

DÖRKEN se vydal na novou misi. Cíl: vyvinout podstřešní membrány (DHV) s velmi vysokou životností a maximální odolností i v těch nejnáročnějších podmínkách. Neustálá optimalizace výrobků DELTA® je zakódována v Dörken DNA a je i tentokrát zásadní pro dosažení úspěchu. Od základu předefinovali dlouhou životnost a osvědčené podstřešní membrány (DHV) ještě vylepšili – a samozřejmě jak jste už zvyklí : „Made in Germany“.

Nová řada podstřešních membrán Dörken

30letá záruka pro Vaši dlouhodobou jistotu

Vynikající výsledek této mise: další generace podstřešních membrán (DHV) s 30letou zárukou (novinka od 1.1.2023). Prémiové fólie DELTA®-MAXX PLUS a DELTA®-FOXX PLUS a nové výrobky z  rodiny DELTA-XX PLUS® těží ze znalostí získaných na tétp úspěšné misi. Proto vám Dörken poskytne 30letou záruku funkčnosti – příslib pro vaši bezpečnost!

To je možné díky kombinaci osvědčených surovin, důkladného materiálového know-how a využitím nejnovějších výrobních technologií, jako jsou technologie DELTA® BiCo a DELTA® AdTec. Extrémní kvalita a dlouhodobé testy, které mimo jiné zohledňují pohyb vzduchu jako klíčový faktor stárnutí, a také speciální testovací metody potvrzují mimořádnou odolnost nové generace. Naše inovace je jasně prokázána certifikátem ETA.

Díky všem těmto jmenovaným faktorům radikálně zpomalují proces stárnutí podstřešních membrán (DHV) Dörken. Fólie  jsou proto vhodné pro každé použití – bez ohledu na to, zda se jedná o střešní nástavbu, novostavbu nebo rekonstrukci.