Dörken

Již 120 let společnost Dörken vyvíjí a vyrábí hydroizolaci a systémové doplňky pod značkou Delta. Od střechy a spodní stavbu, až po zahradní jezírka. Nicméně prvotřídní know-how a vysoký standard výroby zaručují jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu.

Výborné výrobky, prvotřídní know-how a bezchybné služby. Tato obsáhlá kompletní nabídka řadí firmu Dörken GmbH & Co. KG na vedoucí pozici mezi výrobce stavebních hmot v Evropě. Pod značkou DELTA se více než 40 let vyrábějí vysoce kvalitní výrobky, které vždy byly měřítkem kvality spolehlivosti, bezpečnosti a úspory energií.

Existuje mnoho různých šikmých střech a vždy jedno správné řešení, které je nejvyšším měřítkem bezpečnosti, spolehlivosti a úspory energie: DELTA.

Informujte se o naší obsáhlé nabídce výrobků:

DELTA-MAXX COMFORT

Difuzně otevřená, vodotěsná a větrotěsná tepelně izolační pojistná hydroizolace s integrovaným samolepicím okrajem a speciální vrstvou tepelné izolace v tl. 3 cm pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví.

DELTA-MAXX TITAN Termomembrána

Difuzně otevřená větrotěsná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bedněné i bez bednění zateplené na celou výšku krokví. S integrovaným samolepicím okrajem. Vhodná i pro ochranu fasád.

DELTA-MAXX PLUS Energeticky úsporná membrána

Difuzně otevřená, větrotěsná pojistná hydroizolace s integrovaným samolepicím okrajem pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. pro střechy bedněné i bez bednění.

DELTA-MAXX

Difuzně otevřená, extrémně pevná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Pro střechy bedněné i bez bednění.

DELTA-EXXTREM

Pojistná hydroizolace pro solární a fotovoltaické panely integrované v krytině.

DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bez bednění, zateplené na celou výšku krokví. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názven DELTA-VENT N k dodání bez samolepicích okrajů.

DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví pro střechy bedněné i bez bednění. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT S k dodání bez samolepicích okrajů.

DELTA-VITAXX PLUS/ DELTA-VITAXX

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro bedněné i nebednění střechy. vyztužená mřížkou!

DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Mimořádně vhodná pro bedněné střechy. Ve spojení se systémovými doplňky DELTA splňuje požadavky Návodu pro navrhování a provádění šikmých střech a lze z ní vytvořit "vodotěsné podstřeší" - PHI 3.Stupně třídy A.

DRAGOFOL

Mřížkou zpevněná pojistná hydroizolace pro tříplášťové větrané šikmé střechy bez bednění.

DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG

Podkladní pás pro tříplášťové provětrávané bedněné střechy. Ideální také v kombinaci s nadkrokevními tepelně izolačními systémy jako mechanicky velmi odolná parotěsná zábrana.