Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění. Tento systém je neustále inovován a nyní ke kompletnímu řešení pro hrubou stavbu, který zahrnuje také schodišťové stupně, stropy, střechu i řešení pro vnější i vnitřní povrchové úpravy.

Tepelněizolační vlastnosti pórobetonu umožňují dosáhnout nízkoenergetického až pasivního standardu i s jednovrstvým zděním bez zateplení. S použitím masivní střechy z Ytongu lze zajistit celoroční tepelný komfort.

Rozestavěný dům YTONG

Pro zvýšené nároky na statiku a únosnost výrobce vyvinul vápenopískové tvárnice Silka, které jsou charakteristické vysokou pevností a výbornými statickými a akustickými vlastnostmi. Nabízí také vlastní řešení pro vnitřní a vnější zateplení pomocí minerálních desek Multipor, které vynikají tvarovou stálostí, nehořlavostí a zdravotní nezávadností.

Řešení Ytong v kombinaci s produkty Silka a Multipor tak vyhovuje těm nejvyšším požadavkům norem v oblasti statiky, tepelné techniky, akustiky a požární ochrany.

Více informací najdete na WEBU VÝROBCE