Ruukki

Výrobce lehkých ocelových střešních krytin a okapových systémů. Výrobky Ruukki jsou díky své dlouhé životnosti a nízké hmotnosti velmi často využívány při zastřešení šikmých či plochých střech. Jsou vyrobeny z kvalitní finské žárově pozinkované oceli. Materiál je navíc opatřen speciální ochrannou vrstvou na bázi plastů, která zaručuje vysokou životnost při prakticky nulové údržbě. Díky těmto charakteristikám nezpůsobí voda, sníh, mech, listí či běžné znečištění žádné škody! Široký výběr barev rozšiřuje možnosti architektonického řešení střech s ohledem na případnou barevnost fasády, navíc s až 50-ti letou zárukou!

Všechny lehké střešní krytiny Ruukki jsou díky své dlouhé životnosti a nízké hmotnosti velmi často využívány při zastřešení šikmých či plochých střech. Jsou vyrobeny z kvalitní finské žárově pozinkované oceli. Materiál je navíc opatřen speciání ochrannou vrstvou na bázi plastů, která zaručuje vysokou životnost při prakticky nulové údržbě.

Díky těmto charakteristikám nezpůsobí voda, sníh, mech, listí či běžné znečištění žádné škody! Široký výběr barev rozšiřuje možnosti architektonického řešení střech s ohledem na případnou barevnost fasády. 

Záruka až 50 let !

Na střechy společnosti Ruukki je poskytována záruka až 50 let, závisí pouze na tom, jakou třídu kvality střešní krytiny si zvolíte.

  • třída kvality Ruukki 50+ s technickou zárukou 50 let a estetickou zárukou 20 let
  • třída kvality Ruukki 40 s technickou zárukou 40 let a estetickou zárukou 15 let
  • třída kvality Ruukki 30 s technickou zárukou 30 let a estetickou zárukou 10 let