To je značková titanzinková střecha, fasádní oplášťovací systémy a odvodnění střech bez nátěrů a bez údržby! Dlouhá životnost a trvalá udržitelnost. Již více než 50 let se materiál RHEINZINK používá nejen na kovové střechy po celém světě. Za tu dobu získal prestiž svou kvalitou, spolehlivostí a nadčasovou krásou. Prostě ideální ochrana Vašeho objektu. Vhodně zvolené funkční architektonické detaily zvýrazní celkový estetický vzhled budovy a zároveň prodlouží její životnost. Rheinzink dodává plechové krytiny ve formátu dlouhých i maloformátových plech?, fasádní systémy pak jako šablony, panely, kazety a vlnité nebo trapézové profily.

Titanzinková střecha RHEINZINK? To je značková plechová střecha bez nátěrů a bez údržby! Dlouhá životnost a trvalá udržitelnost. Již více než 50 let se materiál RHEINZINK používá na kovové střechy po celém světě. Za tu dobu získal prestiž svou kvalitou, spolehlivostí a nadčasovou krásou. Prostě ideální ochrana Vašeho objektu.

Vhodně zvolené funkční architektonické detaily zvýrazní celkový estetický vzhled budovy a zároveň prodlouží její životnost. Rheinzink dodává plechové krytiny ve formátu dlouhých i maloformátových plechů.