V DACHDECKERu jsme jeden tým a každý článek tohoto týmu je neméně důležitý. Jsme taková větší rodina, taky že když se všichni sejdeme, je nás už bezmála 90! 

Zaměstnanecké výhody

Na našich devíti pobočkách po České republice a jedné centrále dbáme o spokojenost všech našich zaměstnanců. Pro naše zaměstnance máme připravený benefitní program, součástí kterého jsou například stravenkový paušál, příspěvky na dovolenou, kulturu a zdraví. 

Vzdělávání

Kromě toho se snažíme nepřetržitě vzdělávat. Víme, že žádný učený z nebe nespadl, a tak pokud se chceme považovat za profíky na střechy, musíme na sobě neustále pracovat. Během roku jsou našim zaměstnancům  k dispozici nejrůznější školení, ať už dodavatelská či celofiremní, různé formy online vzdělávání a v neposlední řadě také školení v rámci sdružení STŘECHA SPECIÁL. 

Setkávání a teambuilding

Rádi se setkáváme nejen na školeních, ale také na firemních akcích. V době před pandemií to pro nás bylo pravidlem a každý rok proběhla minimálně jedna nebo dvě celofiremní akce, kde jsme se všichni viděli a mohli trochu utužit vztahy. Většinou na takových akcích nechybí dobré jídlo, skvělá nálada a nevšední hry či sportovní aktivity, jelikož v sobě soutěživého ducha zkrátka nezapřeme. Bohužel to poslední dobou nebylo úplně možné. Nicméně v současnosti se opět chceme vrátit do našeho původního před-covidového režimu a už teď se těšíme, až se všichni uvidíme.