Onduline

Firma Onduline vznikla v roce 1940 ve Francii a nabízí spolehlivé bitumenové střešní krytiny, určené především pro lehké střechy ve všech odvětvích od rodinných a bytových domů, administartivní,komerční objekty, po průmyslové a zemědělské stavby. Krytiny Onduline se používají na všechny typy střech od sklonu 17 °. Výhody všech krytin ONDULINE tkví především v nízké hmotnosti, rychlé a snadné instalaci, slušném výběru barev a záruce 10 let. Hlavní doménou firmy je unikátní vlnitá bitumenová taška Onduvilla z organických vláken sycených bitumenem v provedení 7 barev. Onduvilla je ideální pro transport, manipulaci a skladování. Pokud potřebujete do objektu přivést světlo, je možné použít speciální desku ONDUCLAIR vhodnou pro střechy i fasády.

Firma Onduline vznikla v roce 1940 ve Francii a nabízí spolehlivé střešní krytiny, určené především pro lehké střechy ve všech odvětvích od rodinných a bytových domů, administartivní, komerční objekty, po průmyslové a zemědělské stavby. Krytiny Onduline se používají na všechny typy střech od sklonu 17 °.

Výhody krytin ONDULINE

  • Nízká hmotnost
  • Rychlá a snadná instalace
  • Pěkný vzhled
  • Slušný výběr barev
  • Ekologický výrobek
  • Záruka 10 let

Hlavní doménou firmy je od roku 2002 unikátní vlnitá bitumenová taška Onduvilla z organických vláken sycených bitumenem v provedení 7 barev. Onduvilla je ideální pro transport, manipulaci a skladování.

Pokud potřebujete do objektu přivést světlo, je možné použít speciální desku ONDUCLAIR vhodnou pro střechy i fasády.