STŘECHY COMAX® jsou zkušený český výrobce plechových střešních krytin z hliníku či pozinkované oceli s velkorysým výrobním zázemím ve Velvarech u Prahy a vlastní lakovací linkou – jedinou v České republice – na přání zákazníků lakují až 600 různých odstínů plechu.

Plechové krytiny COMAX nabízejí moderní řešení pro novou stavbu i rekonstrukci šikmých střech. Na své si přitom přijdou jak milovníci klasického vzhledu krytiny při širokém výběru standardních barev (COMAX TAŠKA), tak příznivci moderních šablon (COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX BOCO) a inovativních povrchových úprav – např. lakování s povrchovou texturou, která eliminuje sluneční odlesky na povrchu krytiny a je zároveň velmi odolná abrazi. U hliníkové krytiny je navíc možno kombinovat tuto jedinečnou povrchovou úpravu s embosováním plechu zvaným "Stucco".

Kromě několika typů střešní krytiny COMAX najde zákazník v sortimentu značky ucelenou řadu ohýbaných prvků, kompletní okapový systém v různém barevném i materiálovém provedení, kvalitní spojovací materiál a bezpečnostní prvky. Zakázkově také dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky dle zadaných požadavků.

STŘECHY COMAX® vyrábějí krytiny s důrazem na vysokou kvalitu ochranného lakování, s možností volby odstínu na míru a zárukou životnosti až 75 let.

Krytina COMAX®

  • český výrobek
  • 45 let zkušeností
  • vlastní lakovací linka – široký výběr barev – až 600 odstínů
  • vysoká odolnost vůči UV, korozi i chemickým vlivům
  • stálobarevnost,
  • bezúdržbovost
  • garance životnosti až 75 let

Ceník Střechy Comax

Ukázky realizací se střešní krytinou Střechy Comax

Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Střešní krytina Comax
Krytina Comax je vhodná i na fasády.
Výrobní hala Comax
Střešní krytiny Comax