Lanitplast je česká společnost zajišťující komlexní sortiment prosvětlovacích desek. Můžete si vybrat z různých druhů zpracování, např. komůrkového, trapézového, vlnitého polykarbonátu nebo ze sklolaminátových desek a rolí, plexiskla a mnohého dalšího. Produkty z polykarbonátu je možné použít i v těch nejnáročnějších aplikacích a podmínkách! Materiál si zachovává své mechanické vlastnosti v rozmezí -20°C až +115°C a jsou prakticky nerozbitné a procházejí složitým testovnáním v akreditovaných laboratořích české republiky. O tom, že se jedná o prvotřídní produkty vypovídá i prodloužená ZÁRUKA až 10 let např. na vznik otvoru, prostupnost světla, stálostbarevnost.

Lanitplast je česká společnost zajišťující komlexní sortiment prosvětlovacích desek. Můžete si vybrat z různých druhů zpracování, např. komůrkového, trapézového, vlnitého polykarbonátu nebo ze sklolaminátových desek a rolí, plexiskla a mnohého dalšího. Produkty z polykarbonátu je možné použít i v těch nejnáročnějších aplikacích a podmínkách! Materiál si zachovává své mechanické vlastnosti v rozmezí -20°C až +115°C a jsou prakticky nerozbitné!
 

ATESTOVANÝ POLYKARBONÁT

Všechny desky pocházejí od dlouholetých a specializovaných výrobců z Velké Británie, které navíc procházejí složitým testovnáním v akreditovaných laboratořích České republiky.

O tom, že se jedná o prvotřídní produkty vypovídá i prodloužená ZÁRUKA:

  • Na vznik otvoru 
    vlivem přímého působení krupobití na desky s UV filtrem – 5–10 let (dle vybraného typu desky)
  • Prostupnost světla 
    materiálem neklesne o více než 6% oproti původní hodnotě – 10 let
  • Stálost barevnosti 
    nedojde ke změně indexu žloutnutí o více než 10 delta v porovnání s původní hodnotou – 10 let

Podmínky záruk k jednotlivým typům a materiálům Vám poskytnou prodejci na pobočkách.