KM Beta

Střešní krytina KM BETA

KM BETA je největší český výrobce betonových střešních krytin a vápenopískových cihel, který svou historii začal v roce 1996 a navázal tak na dlouholetou tradici výroby na jižní Moravě. Vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost díky postupu výroby a použitým materiálům, zejména jemnozrnného probarveného betonu, jehož povrch je dále opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem. Krytiny se vyrábí v několika barevných odstínech (cihlový červený, višňový, tmavý hnědý, černý a šedý.) a třech povrchových úpravách. Tašky firmy KM Beta patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.

KM BETA je největší český výrobce betonových střešních krytin a vápenopískových cihel, který svou historii začal v roce 1996 a navázal tak na dlouholetou tradici výroby na jižní Moravě.

Vlastnosti betonové tašky KM BETA

Vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost díky postupu výroby a použitým materiálům, zejména jemnozrnného probarveného betonu, jehož povrch je dále opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem.
Tímto postupem je možné tašky vyrábět ve větších rozměrech a tím snížit jejich počet na 1m². To má za následek i nižší cenu a zatížení střešní konstrukce podobné jako u pálených tašek. Ze zkušeností spokojených zákazníků lze bez nadsázky říci, že betonová krytina KM BETA dosahuje životnosti až 100 let! K tomu přispívá vysoká mrazuvzdornost této krytiny.

Nové technologie umožňují vyrábět v několika barevných odstínech ( cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.) a třech povrchových úpravách. Každý zákazník si tak může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.

Tašky firmy KM Beta patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.