IKO - střešní asfaltové šindele, bitumenová krytina

Firma IKO vznikla již v roce 1951, když v kanadském Calgary otevřela vůbec první závod na výrobu střešních asfaltových šindelů! O dvacet let později, v roce 1972 společnost IKO otevírá první závod na území Evropy v belgickém Hamu, odkud pochází aktuální většina produktů pro evropský trh. V současnosti je světovou jedničkou na jejíž produkty se můžete 100% spolehnout. Navíc nabízí širokou nabídku tvarů a barev, takže je z čeho si vybrat.

Platinová záruka  až na 15 let u vybraných modelů šindelů!

Platinová záruka na šindele IKO je jedinečný koncept záruk u šindelových střech, kdy v případě reklamace pokrývá tato záruka:

  • materiál
  • náklady na pokládku
  • odstranění odpadu
  • dopravu

Stručně řečeno, Vaše střecha má 100% záruku! Navíc po skončení Platinové záruky nabízí IKO na všechny své šindele záruku na materiál v délce dalších 10 let. Celková záruka na šindele IKO tak může být až 25 let. Více informací Vám poskytnou naši prodejci.

Kalkulátor střešních materiálů IKO

Nástroj pro odborníky i laiky, který na základě vstupních informací vypočte spotřebu střešních materiálů. Po otevření stránky s kalkulačkou si nejprve v pravém horním rohu vyberte jazyk ve kterém chcete kalkulátor používat.

KALKULAČKA MATERIÁLU IKO