Geda

Je výrobce vysoce kvalitních výtahů, přepravních plošin, specializovaného příslušenství pro stavbu splňující ty nejpřísnější EU normy a inovátorská firma vlastnící mnoho patentovaných výrobků a řešení. Vše se vyrábí ve dvou výrobních závodech v Německu, ale jejich produkty najdete od USA až po Jižní Koreu. Hlavním produktové portfolio tvoří stavební vrátky, šikmé lanové výtahy, žebříkové kolmé výtahy, sloupové výtahy, pracovní plošiny a shozy na suť.

Nabízíme Vám velmi efektivní způsob, jak se rychle zbavit starých, špatných, opotřebovaných a hlavně nepotřebných součástí střechy při její rekonstrukci, jakožto i obalů od nových dílů apod. To vše při rekonstrukci či stavbě střech na rodinných nebo panelových a výškových domech.

K tomu Vám výborně poslouží schozy GEDA.

Dalším důležitým pomocníkem při práci na střechách jsou stoprocentně střešní výtahy. Nestrácejte čas složitou a časově náročnou dopravou materiálu do vyšších pater, přijeďte si k nám pro výtah GEDA. Pomůže Vám vyvést jak střešní tašky a objemnější materiál, ale např. i těžké a velké solární panely.