Aktuálně nejdynamičtěji se rozvíjející firma v oblasti střešních oken a příslušenství. Společnost Fakro byla založena v roce 1991 jako soukromá firma se stoprocentním podílem polského kapitálu. Během několika let se z malé rodinné firmy rozvinula na mezinárodní korporaci, která v současné době patří mezi přední výrobce střešních oken oken. V sortimentu naleznete vše od střešních oken (dřevěných i plastových), oken do plochých střech, lemování, střešních výlezů, půdních schodů, světlo a kouřovodů až po rolety, žaluzie a další příslušenství.

Fakro nabízí:

  • střešní okna
  • okna do plochých střech
  • půdní schody
  • markýzy pro fasádní okna
  • střešní doplňky
Fakro_produkty

 

Střešní okna jsou si vzhledově podobná, liší se tepelně izolačními a akustickými parametry. Velmi důležitými aspekty jsou také konstrukce okna, různé typy bezpečnostních systémů a termoizolace, druh použitého zasklení nebo doplňkové vybavení. Pro snadnější identifikaci jsou střešní okna FAKRO rozdělena do tří tříd: STANDARD, PROFI a LUX.

Třídy střešních oken Fakro:

  • STANDARD -  poskytuje základní funkce střešních oken. Dobré termoizolační a akustické parametry. Dostupné za příznivou cenu.

  • PROFI - zvýšené parametry a větší funkčnost. Větší úspora tepelné energie, zvýšená ochrana proti vloupání a provozní bezpečnost. Vysoká kvalita za konkurenční ceny.

  • LUX - nejvyšší kvalita a výjimečná funkčnost střešních oken. Unikátní řešení s nejlepšími koeficienty prostupu tepla, vysokou bezpečností, atraktivním vzhledem a snadným ovládáním. Okna FAKRO LUX splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jedinečné inovativní produkty.

Nejoblíbenější okna Fakro:

Výklopně-kyvná okna – preSelect a preSelect MAX. Střešní okna nové generace vybavená dvěma na sobě nezávislými oddělenými funkcemi otevírání – výklopnou a kyvnou. Zajištěná stabilita a zvýšená bezpečnost používání. Zvětšená užitná plocha místnosti. Neomezený výhled do okolí.

Fakro_vyklopne_kyvna_preselect
Výklopně kyvné okno

Okna se zvýšenou osou otáčení – kyvná okna s osou otáčení umístěnou nad středem okna. I vysoká osoba může volně přistoupit k okraji otevřeného okna. Zvýšená odolnost proti vloupání – systém topSafe.

Fakro_zvysena_osa_otaceni
Zvýšená osa otáčení

KVALITA A INOVACE

Společnost FAKRO klade od svého vzniku důraz na inovace. Patří mezi jedny z nejinovativnějších firem v Polsku. Cílem FAKRO je dodávat výrobky nejvyšší kvality, které splňují požadavky zákazníků po celém světě. Právě inovativnost se stala hlavním hnacím motorem rozvoje firmy.

Fakro_kvalita_inovace
Fakro_atypicka_realizace
Atypická realizace