Po více než 80 let si firma DeWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konstrukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DeWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standard kvality a životnosti.

Většina řemeslníků si značku DeWALT oblíbila pro její nepochybné přednosti:

  • přesnost
  • síla
  • spolehlivost
  • bezpečnost

Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DeWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DeWALT.

Produkty jsou známé svou především celokovovými „střevy“ a lehkou bytelnou konstrukcí. Na produkty DeWALT se poskytuje až 3letá záruka (v souladu s podmínkami).

PERFORM & PROTECT

Systém Perform & Protect je reakce na výzvu, kterou sama sobě dala společnost DeWALT, aby vytvořila nejkomplexnější systém týkající se nejbezpečnějšího a nejvýkonnějšího profesionálního stavebního nářadí ve světě.

Perform and Protect logo

Do systému náleží výrobky, které splňují přísná kritéria z jedné nebo z více následujících základních oblastí zaměřených na bezpečnost: vibrace, prach, ovladatelnost.

Vibrace

Působení vibrací na obsluhu může způsobit řadu zdravotních problémů, které jsou kolektivně nazývány jako syndrom vibrací působících na ruce a paže (HAVS). Dalším problémem jsou stavy nazývané syndrom karpálního tunelu a bělení prstů.

Systém Perform & Protect zaručuje:

  • až o 50% menší vibrace
  • prodlužuje dobu použití nářadí, aniž by došlo k omezení jeho výkonu 

Prach

Vdechování částeček prachu může vést k řadě dlouhodobých zdravotních problémů, jako silikóza a chronické onemocnění plic (COPD).

Systém Perform & Protect, zaručuje:

  • potencionální množství vdechovaného prachu je omezeno
  • větší čistota a bezpečnost pracovního prostoru

Ovladatelnost

Při vrtání nebo řezání hrozí riziko zablokování pracovního nástroje. Toto zablokování může způsobit poškození nářadí nebo zranění obsluhy.

Do konstrukce tohoto nářadí je zabudovaná nová bezpečnostní inovovaná funkce regulace momentu.

 

Nářadí DeWALT

dewalt aku retezova pila dcm565n
dewalt bouraci kladivo d25902k
dewalt elektricka pila alligator dwe397
dewalt hoblik d26500k
dewalt-kotoucova-pila-dwe560k
dewalt-mecova-pila-dcs310d2
dewalt-pokosova-pila-dws780
dewalt-vrtacka-s-priklepem-dcd776c2
dewalt-vysavac-dwv901lt