Využijte státní dotaci a pořiďte si nová střešní okna VELUX. Státní fond životního prostředí ČR letos spustil nový dotační program Nová zelená úsporám Light.

Cílem je úspora energií

Program pomáhá domácnostem ohroženým energetickou chudobou. Vláda ČR vyčlenila na NZÚ Light částku 3 miliardy Kč, která by měla pokrýt potřeby desítek tisíc domácností... a možná i té vaší.

Střešní okna Velux v interiéru
Nová zelená úsporám

Hlavní je energetická efektivita

Smyslem je pomoci realizovat rychlá a jednoduchá opatření vedoucí k energetické efektivitě. Příkladem je výměna střešních oken nebo zateplení střechy. Žádat lze i zpětně na opatření provedená od 12. 9. 2022.

Určeno domácnostem s nízkými příjmy

Každá nízkopříjmová domácnost, jejíž členové jsou příjemci starobního důchodu, invalidního důchodu 3. stupně nebo příspěvku na bydlení, může žádat až o 150.000 Kč. Při výměně oken dotace činí až 12.000 Kč na jedno okno.

Poradenství zdarma

Za zeptání nic nedáte, tak proč to nevyužít? Důležitou součástí programu je bezplatné odborné poradenství. VELUX odborníci vám pomohou s konkrétními opatřeními a také s podáním žádosti!

Jednodušší už to být nemůže

Minimální až nulová byrokracie. Samozřejmě, že úplně bez administrativy to nejde. Ale míra byrokracie se dramaticky snížila.

Přehled zasklení VELUX pro projekty s dotací z programu Nová zelená úsporám

Výběrem střešních oken VELUX nejen ušetříte za vytápění, ale díky lepší tepelné izolaci rovněž zvýšíte hodnotu své nemovitosti. A ještě jedna věc ke zvážení – střešní okna VELUX vám domů přivedou více denního světla, které zlepšuje náladu a dodá místnosti rozjasněnou a moderní atmosféru.

kontaktujte naše prodejce