Obrázek
Velux web banner

VELUX právě uvádí na trh novou generaci světlíků s minimalistickým designem, které se stanou ozdobou každého moderního interiéru.  Díky unikátní konstrukci se štíhlým rámem propustí dovnitř až o 52 % více denního světla. Jde o první světlíky VELUX dostupné i s trojsklem pro dokonalejší tepelnou a zvukovou izolaci. Pořiďte si je s dálkovým ovládáním pro snadné vyvětrání a doplňte venkovní markýzou nebo roletou pro komfortní vnitřní prostředí. A užívejte si čistý výhled, ve kterém uvidíte jen sklo a oblohu!

Objevte novou generaci světlíků VELUX

Užijte si každé víkendové ráno, pracovní den v domácí kanceláři nebo noční kuchyňskou party pod kouskem  oblohy. Jednoduše vylepšete svůj domov novou generací světlíků VELUX, které spojují úžasný výhled s energeticky účinnou izolací a přivádějí až o 52 % více denního světla (plocha denního světla v porovnání s CFP/CVP 6060).

Obrázek
světlík nové generace zvenku
Obrázek
Světlík nové generace s plochým sklem

Najděte dokonalé řešení pro svůj domov

Celá řada světlíků VELUX pro ploché střechy, od nových designových světlíků se  zaobleným a plochým sklem až po tradiční světlíky s kopulemi, nabízí dokonalé řešení pro každou místnost ve vašem domě.

Obrázek
Prosvětlení místnosti

Izolace pro celoroční pohodlí

Nové světlíky jsou vybaveny dvojsklem nebo trojsklem a systémem termoizolace ThermoTechnology™ pro  vyšší energetickou účinnost a vaše celoroční pohodlí.

Intuitivní ovládání

Vyberte si elektricky ovládaný světlík a ovládejte ho odkudkoli z domu pomocí intuitivního nástěnného ovladače, který je součástí každého dálkově ovládaného výrobku.

Vysoká odolnost

Horní části všech nových světlíků VELUX jsou z tvrzeného skla a mají zvýšenou odolnost vůči nepříznivému počasí, takže můžete svůj domov rozzářit bez jakýchkoliv obav.

Elegantní design

Estetický, minimalistický design, který se dokonale hodí do interiéru moderního domova. Když se podíváte nahoru, neuvidíte nic než sklo a oblohu.

Obrázek
Velux světlík s plochým sklem v interiéru

Pro více informací KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE 

Obrázek
designový světlík s plochým sklem
Obrázek
designový světlík se zaobleným sklem
Obrázek
světlík s kopulí a zasklením
Obrázek
světlík s kopulí