Výměna střešních oken

Vyměňte své staré či nefunkční střešní okno za nové, bez nutných stavebních úprav ostění a nebo si dopřejte profesionální renovaci s jakýmkoli oknem Roto řady Designo a RotoQ ze standardní nabídky.

Pokud chceme vyměnit pouze střešní okno bez zásahu do vnitřního ostění, můžeme zvolit výměnu 1:1 se střešními okny RotoQ. Díky speciálnímu lemování V20 je výměna vhodná i pro okna od jiných výrobců. Jedná se o snadnou a rychlou výměnu, která obnáší minimální nebo dokonce žádné stavební úpravy v interiéru a obejde se tak bez následného úklidu.

Lepší Roto banner

 

Druhou možností je profesionální renovace, která je technicky nejdokonalejší. Jako jediná umožňuje kompletní revizi celého stavebního otvoru – kontrola a doplnění izolace kolem rámu střešního okna, správný tvar ostění, dokonalé napojení na všechny vrstvy střešního pláště včetně parozábrany a pojistné hydroizolace. Staré okno můžete vyměnit za jakékoli střešní okno Roto řady Designo a RotoQ, ve všech standardních rozměrech, s jakýmkoli typem zasklení. Součástí profesionální výměny by mělo být i vnitřní ostění, jehož správný tvar redukuje tvorbu kondenzátu kolem okna a zamezuje prostupu chladu.

kontaktujte naše prodejce