V období od 1. 5. do 30. 9. 2020 probíhá "cashback" akce, kde za nákup energeticky úsporných střešních oken společně s předokenními markýzami FAKRO můžete získat finanční prémii.

Vybírejte střešní okna a markýzy FAKRO a získejte prémii až 15 000 Kč!

Uschovejte si doklad o koupi (fakturu). Jeho kopii budete potřebovat při registraci pomocí elektronického přihlašovacího formuláře.

 

Elektrické markýzy

Jsou vhodnou kombinací efektivní ochrany proti nahřívání a komfortního ovládání. Díky tomu, že markýza absorbuje sluneční záření již před zasklením a emituje teplo vně, nikoliv v místnosti, značně lépe chrání v slunečných dnech před horkem než vnitřní stínicí doplňky. Zároveň umožňuje přísun přirozeného světla a vizuální kontakt s okolím. Navíc umístění markýzy za oknem nezmenšuje prosklenou plochu okna.

Energeticky úsporná okna

Inovativní konstrukce střešních oken FTT zaručuje výborné termoizolační parametry a velkou úsporu tepelné energie. Střešní okno FTT U8 Thermo se součinitelem prostupu tepla Uw=0,58 W/m2K je nejvíce energeticky úsporným střešním oknem s jediným zasklením na světě. Již nyní daleko převyšuje požadavky na tepelnou izolaci, které budou v budoucnu platit pro střešní okna. Okno FTT U8 Thermo splňuje požadavky pro použití v pasivních stavbách.