Lindab

Lindab je mezinárodní skupina, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení, která zjednodušují výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov.

Tradice společnosti se začala psát již v roce 1956. Z malé švédské klempířské firmy se společnost rozrostla do 31 zemí světa a vybudovala si své jméno. LINDAB je synonymem pro kvalitní produkty z kvalitní švédské oceli, pro které je charakteristické především vysoká kvalita, snadná montáž a energetická úspornost. Pro společnost je velmi důležitá ohleduplnost k životnímu prostředí. Vize společnosti a její přístup k zákazním zvyšuje hodnotu pro zákazníky.

Střešní krytiny Lindab jsou ideální především pro lehké střeší kontrukce. Samozřejmě splňují veškeré technické, funkční i estetické požadavky pro jakýkoliv typ střechy. Krytiny jsou vyráběny lisováním do různých tvarů, jako např. klasické střešních tašky s výraznou, nebo naopak nenápadnou vlnou. Střechy s krytinou LINDAB získávají pěkný vzhled a dovolují zvolit styl a barvu korespondující s dalšími stavebními prvky.

Výhody plechových krytin Lindab: 

  • snadná a rychlá montáž
  • dlouhá životnost
  • minimální údržba
  • Záruka 10 - 40 let