Funkční a spolehlivou střechu s životností několik desetiletí a zárukou 20 let získáte s asfaltovými šindely, nebo ocelové střešní krytiny norské značky Isola. Asfaltové šindele jsou vyrobeny z kvalitní skelné vložky a silné vrstvy pružného asfaltu, velké lepicí plochy pak zaručují dokonalé spojení. Silikonem napuštěný písek na spodní straně šindele odpuzuje vlhkost a vodu. Plechová krytina Powertekk Exlusive je vyrobena z válcovaného plechu, pokrytá vrstvou žárového zinku proti korozi, v úpravě Powertekk Nordic má pak tvar a povrch drceného kamene a dává krytině vzhled klasické střešní tašky.

Pokládkou šindelů norské značky Isola na pevné dřevěné bednění (prkna, OSB desky…) si zajistíte funkční a spolehlivou střechu s životností několik desetiletí. 

Každá řada těchto šindelů je od základu vybavena kvalitní skelnou vložkou! Společně se silnou vrstvou pružného asfaltu vzniká velmi pevný a pružý šindel do každého počasí. Díky velkým lepicím plochám je zaručeno dokonalé spojení jednotlivých šindelů a v kombinaci s přibitím jednotlivých šindelů je zaručena vodotěsná střecha, která odolá nejsilnějším větrům, bouřkám a dešťům. Kamenný posyp z barvené přírodní břidlice je odolný proti UV záření a chrání šindel proti mechanickému poškození.

Výhody šindelů Isola:

  • Ideální krytina pro nové lehké střechy
  • Vhodná i pro přímou pokládku na staré šindelové střechy (odpadají náklady na demontáž staré krytiny a její likvidaci)
  • Snadná a rychlá pokládka.
  • Velká škála tvarů a barev.
  • ZÁRUKA 20 let!