Dakea Ultima

Výrobek pro nejnáročnější zákazníky. Ultima poskytuje vysokou úroveň snižování hluku a zvyšování odolnosti. Dodává se s 20tiletou zárukou a doživotní zárukou na zasklení přI poškození krupobitím.

Střešní okno Dakea s otočnými středovými závěsy a nejlepšími vlastnostmi. Díky vynikající energetické účinnosti a inovativnímu zvukotěsnému systému bude Váš domov mnohem pohodlnější a klidnější. Okno Ultima nabízí mimořádnou odolnost a bezpečnost díky 6 mm silnému tvrzenému vnějšímu sklu a laminovanému vnitřnímu sklu. Speciální vrstva odrážející teplo a ochrana proti UV záření brání blednutí nábytku a koberců v místnosti. Zvláštní vrstva oxidu titaničitého na vnější tabuli má samočistící účinky, takže je okno mnohem čistší.

Dakea Ultima se dodává s dvojitým systémem redukce hluku. Součástí tohoto systému je silnější vnější sklo a přidání dvou vrstev zvukotěsné fólie na laminované sklo. Vnější hluk se tak sníží bezmála o polovinu ve srovnání s tím, co slyšíte přes standardní okno.

Dakea Ultima Energy a Ultima Energy PVC

Střešní okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně–izolační vlastnosti výrobku, např.ložnice či obývací pokoje.

Konstrukce trojskla okna Ultima Energy je perfektní kombinací 3 skel se speciální vrstvou na jejich povrchu a výplní z kryptonu, umožňující dosáhnout ještě lepší energetické účinnosti celého okna.

Okno má vynikající parametry Uw: 0,99 W/m2K. Konstrukce izolačního trojskla je plněna kryptonem. Ten přenáší teplo o 46 % hůře než argon, který představuje jeho častěji používanou alternativu.

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce