Dakea Ultima

Výrobek pro nejnáročnější zákazníky. Ultima poskytuje vysokou úroveň snižování hluku a zvyšování odolnosti. Dodává se s 20tiletou zárukou a doživotní zárukou na zasklení přI poškození krupobitím.

Střešní okno Dakea s otočnými středovými závěsy a nejlepšími vlastnostmi. Díky vynikající energetické účinnosti a inovativnímu zvukotěsnému systému bude Váš domov mnohem pohodlnější a klidnější. Okno Ultima nabízí mimořádnou odolnost a bezpečnost díky 6 mm silnému tvrzenému vnějšímu sklu a laminovanému vnitřnímu sklu. Speciální vrstva odrážející teplo a ochrana proti UV záření brání blednutí nábytku a koberců v místnosti. Zvláštní vrstva oxidu titaničitého na vnější tabuli má samočistící účinky, takže je okno mnohem čistší.

Dakea Ultima se dodává s dvojitým systémem redukce hluku. Součástí tohoto systému je silnější vnější sklo a přidání dvou vrstev zvukotěsné fólie na laminované sklo. Vnější hluk se tak sníží bezmála o polovinu ve srovnání s tím, co slyšíte přes standardní okno.

Dakea Ultima Energy a Ultima Energy PVC

Střešní okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně–izolační vlastnosti výrobku, např.ložnice či obývací pokoje.

Konstrukce trojskla okna Ultima Energy je perfektní kombinací 3 skel se speciální vrstvou na jejich povrchu a výplní z kryptonu, umožňující dosáhnout ještě lepší energetické účinnosti celého okna.

Okno má vynikající parametry Uw: 0,99 W/m2K. Konstrukce izolačního trojskla je plněna kryptonem. Ten přenáší teplo o 46 % hůře než argon, který představuje jeho častěji používanou alternativu.

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce

Obrázek
Dřevěné střešní okno Dakea Ultima
Obrázek
Energeticky úsporné trojsklo Dakea Ultima Energy
Obrázek
Plastové střešní okno Dakea Ultima
Obrázek
Střešní okno Dakea Ultima