Kolekce pro rok 2021 přináší nové atraktivní odstíny inspirované přírodou. Navíc jsou nyní barvy všech rolet a žaluzií VELUX sjednocené, takže v jednom interiéru můžete kombinovat různé druhy zatemňujících a zastiňovacích doplňků.

Pokud by vám ani nová paleta barev nestačila, můžete si objednat roletu v jedinečném RAL odstínu z kolekce Colour by You.  
Rozšířila se také nabídka bočních lišt. Pro každou roletu VELUX jsou nově dostupné lišty jak ve stříbrné, tak v bílé barvě. Vyberte si takové lišty, které budou nejlépe ladit s rámem střešního okna.

Pro dokonalou pohodu letních dnů zbývá už jen opatřit okno sítí proti hmyzu. I tu VELUX vylepšil. Nová síť má tenké bílé profily, které vizuálně splývají s ostěním. A instaluje se tak snadno, že to doma zvládne skoro každý.

Oranžová roleta.

Nová škála barev

Rozšířili jsme nabídku o nové přírodní odstíny a sjednotili barvy všech rolet a žaluzií. Nyní lze navzájem libovolně kombinovat různé druhy zatemňujících i zastiňovacích doplňků.

 

 

Barevné rolety.

Colour by You pro všechny typy rolet

Kolekce Colour by You s více než 1800 barvami umožňuje vybrat si roletu podle vlastních představ. Stačí si zvolit RAL odstín a každý může mít roletu v jedinečném stylu. Nyní se možnost volby vlastního odstínu rozšířila na všechny typy zatemňujících i zastiňovacích rolet včetně kombinované.

 

 

Roleta Velux v dětském pokoji.

Rozšířená kolekce Pro dobrou noc

Dětskou kolekci Pro dobrou noc nově nabízíme vedle zatemňujících rolet i v provedení kombinované rolety.

 

 

 

Kombinovaná roleta světle modrá.

Bílé lišty

Vedle tradičních stříbrných bočních lišt jsou nyní ke všem typům rolet a žaluzií k dispozici také lišty v bílé barvě. Požadovaný typ vodicích lišt je třeba specifikovat v objednávce.

 

Nová síť proti hmyzu

Vylepšili jsme ochranu proti hmyzu. Stávající výrobek nahrazujeme novou sítí proti hmyzu ZIL, která má tenké profily v bílé barvě. Její instalace je tak snadná, že ji nyní zvládne i sám zákazník.

Další informace naleznete na www.velux.cz.

Ukázky nových modelů rolet a žaluzií

Barevné rolety.
Kombinovaná roleta světle modrá.
Kombinované rolety Velux.
Oranžová roleta.
Roleta Velux v dětském pokoji.
Kombinované rolety na okně s dešťovými kapkami.
Rolety pro zdravý spánek.
Rolety se stříbrnou lištou.
Rolety na střešní okna.
Rolety Velux v přírodních barvách.
Zatemňující rolety Velux.