Přijměte pozvání od společnosti SATJAM na jednodenní CERTIFIKAČNÍ ŠKOLENÍ na začátku roku 2024 pro realizační a prodejní partnery.

Tématem školení budou novinky a technické informace pro sezónu 2024. Představena bude nová střešní krytina SATJAM TP26 Express a nová řada Rapid Trend. Popíšeme montáž střešního okna do krytiny SATJAM Rapid, způsoby jejího větrání a akustická opatření. Prezentován bude také nový kompletní doplňkový sortiment pro krytinu SATJAM Rombo Metalic a montáž solárních držáků. Další představovanou novinkou bude podkladní pás SATJAM TopSat a jeho použití u krytin Rombo a Rapid. 

Ukážeme také nové příslušenství pro krytiny – větrací komínky, prostupy a hranatý okapový systém SATJAM Niagara Kwadra. Dalšími tématy budou nové opravné prostředky, přehled stávajících správkových barev, nová povrchová úprava TopMat® hrubozrnný a srovnání stávajících a nových materiálů a povrchových úprav. Demonstrovány budou také vyskytující se vady při montáži.

Jednodenní školení budou probíhat v těchto termínech:

Nepropásněte zbývající volnou kapacitu!

  • 20. 2. – 23. 2. 2024 – Úštek, Ústecký kraj - volné termíny: 21.2. a 22.2.
  • 26. 2. – 1. 3. 2024 – Nesuchyně, Středočeský kraj - volné termíny: 27.2., 28.2. a 29.2.

Pro rezervaci je nutné uvést název společnosti, jména a příjmení účastníků, telefon a e-mail na kontaktní osobu a požadovaný termín školení. Rezervaci lze provést zasláním uvedených údajů na adresu adam.kielar@satjam.cz nebo telefonicky na čísle 739 526 076.

VÍCE INFORMACÍ