Trvalá ochrana

V současné době klademe vysoké nároky na hygienu a čisté prostředí. Vyhýbáme se potřásání rukou a snažíme se omezit dotýkání se věcí.

Tato opatření jsou opodstatněná: věděli jste, že když si potřesete rukama, vyměníte si více mikrobů, než při polibku? Ruce jsou naše lapače nečistot. Pokud se dotknete dveří, zábradlí nebo nákupních vozíků, mikroby se shromažďují na vaší kůži. Existuje mnoho různých druhů mikrobů, které si můžete odnést domů nebo na pracoviště. Následně se dotknete kliky a mikroby ulpí i tam.

Inovativní technologie „Just Clean“ od společnosti Roto eliminuje mikroby na klice střešního okna. Antimikrobiální povrch na klikách a madlech obsahuje částice stříbrných iontů, které snižují počet mikrobů o 99,9 %* do 24 hodin. Ionty stříbra se uvolňují konstantně a jejich účinek je tak dlouhodobý. Oproti tomu čistící a dezinfekční prostředky mají pouze krátkodobý efekt a po pár hodinách dochází opět k šíření mikrobů.

Obrázek
Porovnání účinku antimikrobiální kliky s normální


* Účinnost antimikrobiálního povrchu testována a prokázána podle ISO 22196:2011 (měření antimikrobiální aktivity na plastových a jiných neporézních površích).

Nové kliky jsou standardně osazeny na střešní okna řady Designo R7 / R6 / R8 / R3.

Pro všechny ostatní modely Designo a RotoQ si můžete objednat dodatečné sady. To platí také pro již nainstalovaná střešní okna.

VÝHODY PRO VÁS

  • Antimikrobiální povrch okamžitě působí proti mikrobům, jako jsou bakterie a plísně
  • Dlouhodobá ochrana díky iontům stříbra
  • Odolnost vůči vnějším vlivům, jako je UV záření
  • Vzhled klik a madel je neměnný
  • Neškodí lidskému organismu
  • Nepodléhá opotřebení a je bezúdržbový
  • Kliky a madla lze ovládat a čistit obvyklým způsobem

 

Zeptejte se na našich pobočkách