Chcete poradit?
Chcete poradit?

Potřebujete pomoc s výběrem, kalkulací nebo poradit s jiným problémem?

Klikněte zde

STŘEŠNÍ FOLIE

 STŘEŠNÍ FOLIE

FATRA

ALKORPLAN

BAUDER

DORKEN

HPI 

 

 

 

Dorken

 

Výborné výrobky, prvotřídní know-how a bezchybné služby. Tato obsáhlá kompletní nabídka řadí firmu Dörken GmbH & Co. KG na vedoucí pozici mezi výrobce stavebních hmot v Evropě. Pod značkou DELTA se více než 40 let vyrábějí vysoce kvalitní výrobky, které vždy byly měřítkem kvality spolehlivosti, bezpečnosti a úspory energií.

Existuje mnoho různých šikmých střech a vždy jedno správné řešení, které je nejvyšším měřítkem bezpečnosti, spolehlivosti a úspory energie: DELTA.

Informujte se o naší obsáhlé nabídce výrobků:

 

DELTA-MAXX COMFORT DELTA-MAXX COMFORT
Difuzně otevřená, vodotěsná a větrotěsná tepelně izolační pojistná hydroizolace s integrovaným samolepicím okrajem a speciální vrstvou tepelné izolace v tl. 3 cm pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. 
více
 
DELTA-MAXX TITAN Termomembrána DELTA-MAXX TITAN Termomembrána
Difuzně otevřená větrotěsná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bedněné i bez bednění zateplené na celou výšku krokví. S integrovaným samolepicím okrajem. Vhodná i pro ochranu fasád. 
více
 
DELTA-MAXX PLUS Energeticky úsporná membrána DELTA-MAXX PLUS Energeticky úsporná membrána
Difuzně otevřená, větrotěsná pojistná hydroizolace s integrovaným samolepicím okrajem pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. pro střechy bedněné i bez bednění.
více
 
DELTA-MAXX DELTA-MAXX
Difuzně otevřená, extrémně pevná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Pro střechy bedněné i bez bednění.
více
 
DELTA-EXXTREM DELTA-EXXTREM
Pojistná hydroizolace pro solární a fotovoltaické panely integrované v krytině.
více
 
DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N
Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bez bednění, zateplené na celou výšku krokví. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názven DELTA-VENT N k dodání bez samolepicích okrajů.
více
 
DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S
Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví pro střechy bedněné i bez bednění. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT S k dodání bez samolepicích okrajů.
více
 
DELTA-VITAXX PLUS/ DELTA-VITAXX DELTA-VITAXX PLUS/ DELTA-VITAXX
Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro bedněné i nebednění střechy. vyztužená mřížkou!
více
 
DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX
Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Mimořádně vhodná pro bedněné střechy. Ve spojení se systémovými doplňky DELTA splňuje požadavky Návodu pro navrhování a provádění šikmých střech a lze z ní vytvořit "vodotěsné podstřeší" - PHI 3.Stupně třídy A. 
více
 
DRAGOFOL DRAGOFOL
Mřížkou zpevněná pojistná hydroizolace pro tříplášťové větrané šikmé střechy bez bednění.
více
 
DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG
Podkladní pás pro tříplášťové provětrávané bedněné střechy. Ideální také v kombinaci s nadkrokevními tepelně izolačními systémy jako mechanicky velmi odolná parotěsná zábrana. 
více

Vyberte si podle Vašich požadavků: