Chcete poradit?
Chcete poradit?

Potřebujete pomoc s výběrem, kalkulací nebo poradit s jiným problémem?

Klikněte zde

ONDULINE

Firma Onduline vznikla v roce 1940 ve Francii a nabízí spolehlivé bitumenové střešní krytiny, určené především pro lehké střechy ve všech odvětvích od rodinných a bytových domů, administartivní,komerční objekty, po průmyslové a zemědělské stavby. Krytiny Onduline se používají na všechny typy střech od sklonu 17°. Výhody všech krytin ONDULINE tkví především v nízké hmotnosti, rychlé a snadné instalaci, slušném výběru barev a záruce 10 let. Hlavní doménou firmy je unikátní vlnitá bitumenová taška Onduvilla z organických vláken sycených bitumenem v provedení 7 barev. Onduvilla je ideální pro transport, manipulaci a skladování. Pokud potřebujete do objektu přivést světlo, je možné použít speciální desku ONDUCLAIR vhodnou pro střechy i fasády.

Firma Onduline vznikla v roce 1940 ve Francii a nabízí spolehlivé střešní krytiny, určené především pro lehké střechy ve všech odvětvích od rodinných a bytových domů, administartivní,komerční objekty, po průmyslové a zemědělské stavby. Krytiny Onduline se používají na všechny typy střech od sklonu 17°.

 

Výhody krytin ONDULINE:
- Nízká hmotnost
- Rychlá a snadná instalace
- Pěkný vzhled
- Slušný výběr barev
- Ekologický výrobek
- záruka 10 let


Hlavní doménou firmy je od roku 2002 unikátní vlnitá bitumenová taška Onduvilla z organických vláken sycených bitumenem v provedení 7 barev. Onduvilla je ideální pro transport, manipulaci a skladování.


Pokud potřebujete do objektu přivést světlo, je možné použít speciální desku ONDUCLAIR vhodnou pro střechy i fasády.

 

Ceníky:

ONDULINE - ceník 2017
ONDULINE - katalog 2017