Chcete poradit?
Chcete poradit?

Potřebujete pomoc s výběrem, kalkulací nebo poradit s jiným problémem?

Klikněte zde

KM BETA

KM BETA je největší český výrobce betonových střešních krytin a vápenopískových cihel, který svou historii začal v roce 1996 a navázal tak na dlouholetou tradici výroby na jižní Moravě. Vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost díky postupu výroby a použitým materiálům, zejména jemnozrnného probarveného betonu, jehož povrch je dále opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem. Krytiny se vyrábí v několika barevných odstínech (cihlový červený, višňový, tmavý hnědý, černý a šedý.) a třech povrchových úpravách. Tašky firmy KM Beta patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.

KM BETA je největší český výrobce betonových střešních krytin a vápenopískových cihel, který svou historii začal v roce 1996 a navázal tak na dlouholetou tradici výroby na jižní Moravě.

Vlastností betonové krytiny KM BETA je její vysoká pevnost díky postupu výroby a použitým materiálům, zejména jemnozrnného probarveného betonu, jehož povrch je dále opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem.
Tímto postupem je možné tašky vyrábět ve větších rozměrech a tím snížit jejich počet na 1m². To má za následek i nižší cenu a zatížení střešní konstrukce podobné jako u pálených tašek. Ze zkušeností spokojených zákazníků lze bez nadsázky říci, že betonová krytina KM BETA dosahuje životnosti až 100 let! K tomu přispívá vysoká mrazuvzdornost této krytiny.


Nové technologie umožňují vyrábět v několika barevných odstínech ( cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.) a třech povrchových úpravách. Každý zákazník si tak může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.

 

Tašky firmy KM Beta patří mezi špičkové krytiny splňující požadavky evropských norem.

 

 

 

 

 

Modely střešních tašek KM BETA:

Ceníky:

KM BETA - ceník 2017
KM BETA - katalog 2017