Chcete poradit?
Chcete poradit?

Potřebujete pomoc s výběrem, kalkulací nebo poradit s jiným problémem?

Klikněte zde

IKO

Firma IKO vznikla již v roce 1951, když v kanadském Calgary otevřela vůbec první závod na výrobu střešních asfaltových šindelů! O dvacet let později, v roce 1972 společnost IKO otevírá první závod na území Evropy v belgickém Hamu, odkud pochází aktuální většina produktů pro evropský trh. V současnosti je světovou jedničkou na jejíž produkty se můžete 100% spolehnout. Navíc nabízí širokou nabídku tvarů a barev, takže je z čeho si vybrat. Platinová záruka na šindele IKO je jedinečný koncept záruk u šindelových střech až na 15let, kdy v případě reklamace pokrývá tato záruka materiál, náklady na pokládku, odstranění odpadu i dopravu.

Firma IKO vznikla již v roce 1951, když v kanadském Calgary otevřela vůbec první závod na výrobu střešních asfaltových šindelů! O dvacet let později, v roce 1972 společnost IKO otevírá první závod na území Evropy v belgickém Hamu, odkud pochází aktuální většina produktů pro evropský trh. V současnosti je firma aktivní ve více než 40 zemích světa a je světovou jedničkou na jejíž produkty se můžete 100% spolehnout. Navíc nabízí širokou nabídku tvarů a barev, takže je z čeho si vybrat.

 

Platinová záruka  až na 15let u vybraných modelů šindelů!

Platinová záruka na šindele IKO je jedinečný koncept záruk u šindelových střech, kdy v případě reklamace pokrývá tato záruka:
- materiál
- náklady na pokládku
- odstranění odpadu
- dopravu

Stručně řečeno, Vaše střecha má 100% záruku! Navíc po skončení Platinové záruky nabízí IKO na všechny své šindele záruku na materiál v délce dalších 10 let. Celková záruka na šindele IKO tak může být až 25 let. Více informací Vám poskytnou naši prodejci.

 

Ceníky:

IKO - ceník 2017